www.Job3000.cz

přidat do oblíbených nastavit jako výchozí stránku GDPR, Prohlášení ochrany osobních údajů
Personální reklama

Detail inzerátu "MANAŽER PROVOZU CHEMICKÉ VÝROBY [firemní benefity, pružn...(hjka"

Text inzerátu

Pro našeho klienta - významnou výrobní společnost zabývající se chemickou výrobou hledáme vhodného kandidáta na pozici:, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

MANAŽER PROVOZU CHEMICKÉ VÝROBY [firemní benefity, pružná pracovní doba]

Požadujeme:

- VŠ, SŠ chemického/farmaceutického zaměření
- manažerské schopnosti, praxe v řízení
- AJ na komunikativní úrovni
- schopnost práce na PC
- samostatnost, výborné organizační schopnosti

tel: 776 111 118
tel: 315 694 536
email: melnik@manmark.cz

Kompletní nabídku pracovních pozic naleznete na
www.manmark.cz

Pracovní náplň:

- implementace technologického postupu do lokálního
prostředí,
- schopnost porozumění technické terminologie v angličtině
- zajištění činnosti provozu v souladu se zákonnými předpisy
ČR, výrobní
- dokumentací, zásadami bezpečnosti práce, požární ochrany
a ochrany
životního prostředí

Nabízíme:

- finanční ohodnocení odpovídající zastávané pozici a
výkonům
- 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba, jazykové
vzdělávání atd.
- místo výkonu práce: Neratovice

V případě Vašeho zájmu nás kontaktujte na:

ManMark / HR Support Point
Nová 209/13 276 01 Mělník

Máte-li zájem o více informací, zašlete prosím životopis s uvedením názvu pozice včetně její zkratky.

Požadované jazykové znalosti

Pracovní úvazek

Plný úvazek

Profese

Administrativa, Management, Obchod

Úroveň pozice, management

Střední management

Místo práce

Praha, Středočeský, Ústecký

Kontakt

ManMark Czech Republic s.r.o.
Kontaktní osoba : ManMark Czech Republic s.r.o.
WWW : http://www.manmark.cz
email : zivotopisy@manmark.cz