www.Job3000.cz

přidat do oblíbených nastavit jako výchozí stránku GDPR, Prohlášení ochrany osobních údajů
Personální reklama

Detail inzerátu "PRE SALES CONSULTANT - Consultant Data Center Services ...(haadh"

Text inzerátu

Pro našeho klienta - mezinárodní společnost působící v oblasti komunikačních služeb , hledáme vhodného kandidáta na pozici:

PRE SALES CONSULTANT - Consultant Data Center Services [odpovídající finanční ohodnocení]

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
- Minimálně 2 roky praxe ve vedení prodeje IT služeb nebo
poradenství
- Znalosti trhu v oblasti řešení pro datová centra výrobků
(Colocation, Dedicated Hosting, Shared Hosting, Clustered
Hosting, Disaster recovery solution atd.)
- Řidičský průkaz skupiny B

Pracovní náplň:

- Rozvoj řešení datových center
- Identifikace potřeb zákazníků pro datová centra služeb
- Příprava návrhů pro zákazníky a jejich prezentace (např.
návrhy způsobů, jak zlepšit IT a obchodní procesy v oblasti IT
operací, správu aplikací, zabezpečení, správu dat a archivaci)
- Vyhledávání obchodních příležitostí ve spolupráci s
obchodním oddělením
- Řízení a koordinace projektů
- Zodpovědnost za přípravu kalkulace projektů
- Podpora produktového týmu a návrhy nových produktů
- Trvalá údržba a rozvoj produktů pro hosting
- Spolupráce s dodavateli hardware a software

Nabízíme:

- Zajímavou a odpovědnou práci v mezinárodní společnosti
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Atraktivní systém odměňování, benefity
- Příležitost k rozvoji a získání zkušeností
- Místo výkonu práce: Praha

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj
strukturovaný životopis na e-mailovou adresu:
alice.libova@manmark.cz
Naši reakci na zaslaný životopis očekávejte do 14 dnů. Pokud
odpověď nedostanete v tomto termínu, omlouváme se, ale pro
velký počet uchazečů a s tím spojenou administrativní
náročnost jsme nemohli všem uchazečům odpovědět. V
každém případě Vám děkujeme za Váš zájem a přejeme Vám
hodně štěstí.
ManMark Czech Republic/JP personal, s.r.o.
Nad Primaskou 27
100 00 Praha 10
Kontaktní osoba:
Mgr. Alice Libová
tel.: 283 013 471
mob.: 775 662 786

Navštivte nás a vyberte si z pracovních nabídek na
http:/

Požadované jazykové znalosti

Pracovní úvazek

Plný úvazek

Profese

IT - HW, IT - IS, IT - SW, IT - Ostatní, Management

Úroveň pozice, management

Střední management

Místo práce

Praha, Středočeský

Kontakt

ManMark Czech Republic s.r.o.