www.Job3000.cz

přidat do oblíbených nastavit jako výchozí stránku GDPR, Prohlášení ochrany osobních údajů
Personální reklama

Detail inzerátu "REALITNÍ MAKLÉŘ [vysoké odměny] (haadgow)"

Text inzerátu

Pro našeho klienta - mezinárodní realitní společnost , hledáme vhodného kandidáta na pozici:

REALITNÍ MAKLÉŘ [vysoké odměny]

Požadujeme:

- Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
- Samostatnost, spolehlivost
- Zkušenosti a znalosti realitního trhu vítány (nejsou však
podmínkou)
- Trestní bezúhonnost, vysoký etický a morální osobnostní
profil

Pracovní náplň:

- Pravidelný kontakt s vlastníky nemovitostí a s
poptávajícími klienty
- Realizace prohlídek nemovitostí
- Příprava podkladů k prezentaci nemovitostí
- Vedení obchodních jednání s klienty

Nabízíme:

- Zázemí a know-how silné společnosti
- Přátelský kolektiv a čestné jednání
- Volná pracovní doba
- Možnost profesního růstu a budování vlastního týmu
- Vysoké odměny až 80 %
- Efektivní inzerce nemovitostí i makléřů
- Možnost inzerce nemovitostí v celosvětové inzertní síti

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj
strukturovaný životopis na e-mailovou adresu:
alice.libova@manmark.cz
Naši reakci na zaslaný životopis očekávejte do 14 dnů. Pokud
odpověď nedostanete v tomto termínu, omlouváme se, ale pro
velký počet uchazečů a s tím spojenou administrativní
náročnost jsme nemohli všem uchazečům odpovědět. V
každém případě Vám děkujeme za Váš zájem a přejeme Vám
hodně štěstí.

ManMark Czech Republic/JP personal, s.r.o.
Nad Primaskou 27
100 00 Praha 10
Kontaktní osoba:
Mgr. Alice Libová
tel.: 283 013 471
mob.: 775 662 786

Navštivte nás a vyberte si z pracovních nabídek na

Máte-li zájem o více informací, zašlete prosím životopis s uvedením názvu pozice včetně její zkratky.

Požadované jazykové znalosti

Pracovní úvazek

Plný úvazek

Profese

Obchod, Stavebnictví, reality

Úroveň pozice, management

Střední management

Místo práce

Praha, Středočeský

Kontakt

ManMark Czech Republic s.r.o.
Kontaktní osoba : ManMark Czech Republic s.r.o.
WWW : http://www.manmark.cz
email : zivotopisy@manmark.cz